Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dětský maškarní ples 2011

 

 

 

 

Dětský maškarní karneval

Jednoho únorového sobotního odpoledne 12.2.2011 začali do sálu místní restaurace v Bítově vcházet vodníci, princezny, čarodějové, či kovbojové ...

Když se barevnými balónky a třásněmi vkusně vyzdobený sál naplnil, byli uvítáni všichni kluci, holčičky a též ostatní milí hosté. Následovala promenáda masek. Během ní se děti zprvu nesměle  vlnily v rytmu známých písní z pohádek a večerníčků . Poté následoval hlavní program vedený sympatickou dvojicí umělců z Olomouce. Jakožto dva veselí skřítkové vykouzlili v sále zábavné a vtipné odpoledne. Tanec střídaly rozmanité soutěže, scénky i kratičké dramatizované pohádky, které měly děti bavit a posléze přinést radost také všem divákům v sále. Oblíbené pohádkové melodie děti doprovázely pohybem, při karaoke vévodily jednoduché lidové písničky, jež děti bez trémy a s nadšením zazpívaly.

Všichni se dobře bavili, soutěžili a tancovali. Celým programem prostupovalo téma čtyř ročních období. Na scéně se objevili  skřítkové, nejrůznější pohádkové bytosti, taktéž princezna s princem, kteří zábavný program uzavřeli. Závěrečný potlesk odměnil nejen skvělé herce, ale též snahu dětí v nápaditě připravených kostýmech.

Po pestrém sledu písniček, scének a tanečků vystoupila do popředí bohatá tombola. O krásné ceny v ní se postarali rodiče a štědří sponzoři, kteří dětem ochotně věnovali spoustu lákavých cen. Losování bylo tedy umocněno napjatým očekáváním, jinak po celou dobu plesu panovala radostná atmosféra. Děti odcházely domů plné dojmů a zážitků..

Děkujeme za spolupráci všem, kteří se na organizaci plesu podíleli.

Veselé spokojené dětské tváře jsou pro nás velkou odměnou !

Zapsala Eva Ostrožlíková 

Další fotografie naleznete na: http://www.bitovaci.estranky.cz/fotoalbum/deni-v-bitove/detsky-maskarni-ples/

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář